Skip to main content

Dziękujemy za zakup szkolenia

Kodowanie na dywanie
Elementy kodowania i programowania w przedszkolu

Mamy przyjemność powitać Cię w coraz szybciej rosnącym gronie nauczycieli, wychowawców i rodziców korzystających ze szkoleń przygotowanych przez EduAkcję. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści znajdą Twoje uznanie i okażą się przydatne podczas zabaw i nauki z dziećmi.

Prowadzimy obecnie przedsprzedaż szkolenia, dzięki czemu Twoja cena była niższa o 10 zł od ceny regularnej. Pełną treść szkolenia opublikujemy jeszcze w listopadzie 2021 roku! Gdy tylko nasze szkolenie będzie dostępne, powiadomimy Cię o tym mailowo.

O czym jest nasze szkolenie?

Nauka kodowania to nie tylko przygotowanie do późniejszej nauki programowania, to przede wszystkim rozwój uniwersalnych kompetencji potrzebnych każdemu dziecku, niezależnie od tego czy w przyszłości będzie interesować się programowaniem czy nie. Ucząc kodowania kształtujemy miękkie kompetencje takie jak logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, czy umiejętność pracy w zespole.

Kodowanie na dywanie to aktywności około programistyczne, wprowadzające dziecko w świat kodowania w sposób najbardziej dla niego korzystny – poprzez ruch i zabawę. Bez wykorzystywania sprzętu komputerowego, manipulując przedmiotami, doświadczając różnych sytuacji mały człowiek krok po kroku poznaje zasady tworzenia pierwszych programów. Podczas szkolenia przekonasz się, że elementy kodowania warto wprowadzać do zajęć już z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Dziękujemy za udzielone nam zaufanie.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół EduAkcji